Sakarya'da hedeflerinin geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi en yüksek oyu olmak olduğunu belirten Başkan Taçoğlu, Cumhur İttifakı'nın sandıktan zaferle ayrılacağını ifade etti.

Sakarya’da hedeflerinin geçtiğimiz seçimlerde olduğu gibi en yüksek oyu olmak olduğunu belirten Başkan Toçoğlu, Cumhur İttifakı’nın sandıktan zaferle ayrılacağını ifade etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti İl Başkanı ve AK Parti milletvekilleri ile bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu yer aldı. Başkan Toçoğlu, yerel seçim sürecinde AK Parti’ye olan desteğin süreceğini belirtti.

31 Mart devletin bekası için önem arz ediyor”

Başkan Toçoğlu, Sakarya ve Türkiye’nin yine zor bir yerel seçim arefesinde olduğunu belirtti. Toçoğlu, 31 Mart günü gerçekleşecek yerel seçimlerin devletin bekası için büyük önem arz ettiğini dile getirdi. Toçoğlu, “Bu yoğun süreçte hem AK Partimizin hem de belediyelerimizin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Partimize destek olmak için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz” dedi.

“Cumhur İttifakı zaferle ayrılacak”

Toçoğlu, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un önemli bir dönemde önemli bir sürecin başında olduğunu aktardı. Toçoğlu, “Kendisine bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyoruz. Hedefimiz geçtiğimiz seçimlerde de olduğu gibi Sakarya’da en yüksek oyu almak. İnanıyoruz ki 31 Mart günü sanıktan Cumhur İttifakı zaferle ayrılacak. Kazanan ülkemiz, kazanan geleceğimiz olacak” diye konuştu.

“Cumhur, 31 Mart’ta tarih yazacak”

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ise, seçim çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini kaydetti. Yavuz, “Eminiz ki 31 Mart’ta sandığa, demokrasiye, milli iradeye tüm halkımız sahip çıkacak. Sakarya, AK Parti ve Cumhur İttifakına verdiği destekle en yüksek oyu alarak yine Türkiye’ye örnek bir şehir olacak. İnşallah tevazu, samimiyet ve gayretle Cumhur İttifakı 31 Mart’ta tarih yazacak” ifadelerinde bulundu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Meşaleler Çanakkale Şehitleri için yandı