Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’den Adayı Cengiz Ergün, Şehir Hastanesinin yanına 608 konut yapılması için proje hazırladıklarını müjdeledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’den Adayı Cengiz Ergün, Şehir Hastanesinin yanına 608 konut yapılması için proje hazırladıklarını müjdeledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’den adayı Cengiz Ergün, seçim çalışmaları çerçevesinde Eczacılar Odası ve Türk Metal Sendikası’nı ziyaret etti. Başkan Cengiz Ergün’ün, ilk ziyareti Manisa Eczacılar Odası’na oldu. Oda Başkanı Devrim Bali ve oda çalışanları tarafından karşılanan Ergün, yerel seçimlerde Cumhur İttifakı için destek istedi.

“Güzel hizmetler yaptığımız düşüncesindeyiz”

Ergün, seçim çalışmaları çerçevesinde rutin ziyaretlerini sürdürdüklerini belirtti. 2009 ve 2014’de Manisalıların desteği ile seçildiğini anımsatan Başkan Ergün, “Manisalıların teveccühü olduğu takdirde bir 5 sene daha hizmete talibiz. Ben, bugüne kadar oy vermiş vermemiş herkese teşekkür ediyorum. Güzel hizmetler yaptığımız düşüncesindeyiz. Yaptığımız hizmetler vatandaşa vermiş olduğumuz çalışmaların sonucunu sandık belirleyecek. Çıkacak sonuca da herkesin saygı duyması lazım. Rabbim sağlık verdikçe bu güzel hizmetleri üstüne koyarak yapmak istiyoruz. Hakkımızda hayırlı olsun. Her şey Manisa için” dedi.

“Yeni dönemde toplu konut projesi geliyor”

Başkan Cengiz Ergün, daha sonra ise, Türk Metal Sendikası üyeleri ile bir araya geldi. Sendika Başkanı Ercan Dereli ve üyeler tarafından karşılanan Başkan Ergün, Manisa için oldukça önemli ve heyecanla beklenen bir projeyi de burada kamuoyu ile paylaştı. Başkan Ergün, geride bıraktığı 10 yıllık görev sürecinde hayata geçirdiği ulaşımda dönüşümden çevreci projelere, MASKİ Genel Müdürlüğü yatırımlarından üstyapı projelerine ve elektrikli otobüslerin trafik akışında yaratacağı hıza dair kısa bir bilgilendirme yaptı. Ergün, yeni dönem projeleri arasında toplu konut projesinin de olduğunu ifade etti. Turgut Özal Mahallesi’nde Şehir Hastanesi’nin yanında yer alan arazide 608 konutluk proje yapmayı planladıklarını ve projenin hazır olduğunu müjdeleyen Ergün, önümüzdeki günlerde proje tanıtım toplantısında 608 toplu konut projesinin detaylarını açıklayacağını ifade etti.

İnceleyin:  İzmir'de açık havada “sinema keyfi”
Facebook Yorumları