İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Tuzla, Pendik, Sancaktepe ve Şile belediyelerini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, belediye ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Uysal, Tuzla, Pendik, Sancaktepe ve Şile ilçe belediyelerini ziyaret etti. Uysal, ziyaretlerine, Tuzla ile başladı.

Ziyarette, istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya, Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve belediye yetkilileri katıldı. Toplantıda Tuzla’da devam eden hizmetler ve projelerle ilgili değerlendirme yapıldı.

Tuzla’dan sonra Pendik’e geldi

Tuzla’dan sonra Pendik’te Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin ile bir araya gelen Başkan Mevlüt Uysal’a AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil eşlik etti. Yapılan değerlendirme toplantısında İBB’nin Pendik’teki yatırım ve hizmetler konuşuldu.

Daha sonra Sancaktepe’ye geçen Mevlüt Uysal, Sancaktepe Belediyesi’nde Başkan İsmail Erdem ve ekibiyle bir araya gelerek ilçedeki hizmet ve projeleri ele aldı. Toplantıya AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir de katıldı.

Son durak Şile

Başkan Uysal akşam saatlerinde Şile’ye geçerek, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ve ekibiyle istişare toplantısı gerçekleştirdi. İBB tarafından Şile’ye yapılan hizmet ve projelerin ele alındığı toplantıda Şile Belediyesi’nin görüşleri de alındı. Uysal, Şile’de AK Parti İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret ederek Başkanı İlhan Ocaklı ve partinin ilçe yönetim kuruluyla görüştü.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Mansur Yavaş,Mevlana ve Operayı Ankaralı Sanatseverlerle Buluşturdu