Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, “Recep Tayyip Erdoğan, ‘Gel kapımda temizlikçi ol’ derse, gider kapısında temizlikçilik yaparım” dedi.

2004 yılında Bilecik’te belediye başkanı seçilen ve üç dönemdir bu görevi sürdüren Selim Yağcı, Belediye Encümen Toplantısı’nda konuştu. Yağcı, kendisini eleştirenlere cevap verdi. “Milletin emrindeysek şamar oğlanı da değiliz” diyen Yağcı, bundan sonra milletvekili adaylığını da düşünebileceğini söyledi.

“Liderim ne emrederse onu yapmaya hazırım”

3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını anımsatan Başkan Selim Yağcı, “Bunun benim adıma, şehrim adına yeterli olduğunu düşünüyorum. Siyasetin diğer noktaları ve milletvekilliği tabii ki düşünülür. Bundan sonra eğer partimin yetkili organları uygun görürse bundan büyük mutluluk yaşarız ama havalara uçmayız. Çünkü bunu sürecin devamı olarak görürüz. Ama olmazsa da küsmeyiz. Çünkü biz bu davanın adamıyız. Recep Tayyip Erdoğan, ‘Gel Selim benim kapımda temizlikçi ol’ derse, temizlikçilik yaparım. Ben takım oyuncusuyum. Liderim neyi emrederse, onu yapmaya hazırım. Biz bu yola baş koymuş insanlarız. AK Parti’ye gelen en küçük bir zarar, bunun bir neferi olarak en fazla beni yaralar” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Hidroelektrik Santraller(HES) Bilmecesi: Çevre ve Kalkınma İlişkisi Üzerine Düşünceler