Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, erkek arkadaşı Metin Hara ile birlikte Bodrum’da 5 gün tatil yapan dünyaca ünlü top model Adriana Lima’ya hediye verdiği belirtildi.

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, 10 Temmuz’da erkek arkadaşı Metin Hara ile Bodrum’a geldi. Lima, Dereköy Mahallesi’ndeki bir çiftlik evinde 5 gün tatil yaptı ve mavi tura çıktı. Ünlü modeli, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da geçen cuma günü kızı İpek Kocadon ile birlikte ziyaret etti. Başkan Kocadon, tatil için Bodrum’u tercih ettiği ve ilçenin tanıtımına sağladığı katkı için Lima’ya teşekkür etti. Kocadon, Lima’ya bir Bodrum markası olan ‘Ara Collection’ imzalı balık figürlü bileklik hediye etti. Başkan Kocadon, Lima’ya tekrar Bodrum’a tatile gelmesi için davette bulundu. Bir saatlik ziyaretin sonunda ünlü mankenin Başkan Kocadon ve kızına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiği belirtildi.

Başkan Kocadon ve kızı İpek Kocadon, ziyarette ünlü model ile çektirdikleri fotoğrafı İnstagram’da paylaştı. Lima ise, paylaşılan fotoğrafın altına, “Sizinle tanışmaktan çok mutlu oldum, Bodrum’da olmak çok güzeldi, tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum” diye yorum yaptı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bodrum Belediyesi Esnaf ile İşbirliği içinde çalışıyor