Kırşehir’de etkinliklere bisikletle katılmaya başlayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kentte ilgi odağı haline geldi. Bahçeci, herkesi bisiklet kullanmaya davet etti.

Kırşehir’de tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından şehir içerisinde bisiklet kullanmaya başlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahilik kutlamalarının ilgi odağı oldu. Gittiği etkinliklere bisikleti ile katılan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, toplumun her kesimini de bisiklet kullanmaya davet ediyor.

Bisiklet yollarını kullanıyor

Evinden bisikleti ile çıkan bisiklet yollarını kullanarak esnafların hatırlarını soran Bahçeci, belediye binası yanında yapılan park alanına bisikletini park ederek mesaisine başlıyor. Bisiklet kullanımını arttırmak için bisiklet yollarını kullanan Bahçeci, araçların geçişini bekliyor. Belediye Başkanı Bahçeci, ışık süresince oluşan bekleme alanında da vatandaş sohbetleri yapıyor.

Bahçeci, alt yapı çalışmaların bitmesinin ardından düzenlediği toplantı ile şehir içresinde bisiklet kullanmaya başladı. Bahçeci, Kırşehir’de şehir içi trafikte bisiklet kullanarak yeni makam aracının bisiklet olduğunu söylemişti. Siyah renkli bisikleti ve giydiği takım elbisesi ile ilgi odağı olan Belediye Başkanı Bahçeci, Kırşehir şehir merkezinde 4,5, toplamda da 15 kilometre bisiklet yolu yapmayı hedefliyor. Bahçeci, bisiklet kullanımının arttırılmasını da önemsiyor.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İçişleri Bakanlığı kayyum atanan 91 belediyeye müfettiş gönderdi