Özelkalem Dergisi İmtiyaz Sahibi ve EPR Yerel Yönetim Ajansı Başkanı Erengül Bilenser, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e saldırı kınadı.

Özelkalem Dergisi İmtiyaz Sahibi ve EPR Yerel Yönetim Ajansı Başkanı Erengül Bilenser, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e Eskişehir’de bir kafenin önünde silah çekilerek yumruklu saldırıda bulunulmasını şiddetle kınadığını bildirdi. Bilenser, yaptığı yazılı açıklamada, gerek EPR Yerel Yönetim Ajansı, gerekse Özelkalem Dergisi’ni “Güzel Bir Türkiye” hedefi ile kurduklarını anımsattı.

Bilenser, “Güzel Bir Türkiye” hedefini kendi kentinde yakalayan, her zaman bir hedef peşinde koşmuş ve bu uğurda koşarken sayısız başarılı işlere imza atmış olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ülkemizin yetiştirdiği önemli bir bilim insanı ve siyasetçi olduğunu ifade etti. Bilenser, “Sadece Eskişehir için değil tüm ülkemiz için çok önemli bir değer olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik gerçekleştirilen çirkin saldırıyı şiddetle kınıyor, kendisine ve tüm Eskişehir’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve Erengül Bilenser
Facebook Yorumları
İnceleyin:  Gemlik Belediyesi sahillerde düzeni sağlıyor