Bolu Belediyesi, Kuruçay Mahallesi’nde yaptığı sosyal tesisi tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sundu. Tesis, geniş katılımlı törenle açıldı.

Bolu Belediyesi tarafından her mahalleye bir sosyal tesis yapımı ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak yapımı tamamlanan Kuruçay Mahallesi Sosyal Tesisi de düzenlenen törenle hizmete açıldı. Sosyal tesis açılışına Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, daire müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelesi kesilmeden önce bir konuşma yapan Başkan Yılmaz, bu güne kadar 14 mahalleye sosyal tesis yaptıklarını ve her geçen gün bu tesislerin daha da artarak devam edeceğini ve her mahallenin bir sosyal tesisi olacağını belirterek, tesisin yapılmasında emeği geçen herkesi kutladı.

“Muhtarlar toplantısı yapıldı”

Açılışın ardından yeni tesiste Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay organize edilen muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak katılımcılara organ bağışı, Bolu Belediyesi Temiz Su Arıtma Tesisi ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularında sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler vererek soruları yanıtladı. Toplantının sonunda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Kuruçay Mahallesi Muhtarı Mehmet Epcim’e toplantıya ev sahipliği yaptığından ve tüm çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Mersin’den Mantar Üreticisine Yepyeni Bir Projeyle Destek