AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin yaptığı hizmetlerin bir kısmını yerinde inceledi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak amacıyla Trabzon’a geldi. Kaya, ilk olarak, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile bir araya gelen Kaya, çalışmalar çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaya, daha sonra ise, belediyenin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi. Kaya’ya, Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra, Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Ayşe Sula Köseoğlu ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi de eşlik etti.

Hizmetleri takdir etti

Gülcemal Sahil Dolgu, Trabzon Botanik, Zağnos Kentsel Dönüşüm ve Meydan Parkı’nda yapılan çalışmaları yerinde gören Kaya, hizmetleri takdir etiğini söyledi. Kaya, “Trabzon şehrimize yaptığınız tüm hizmetlerde emeği geçen Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

“Gülcemal Projesi bir an önce bitirilmeli”

Kaya, Gülcemal Projesi’nin bir an önce bitirilmesini istedi. Ziyaret ettiği bölgelerde vatandaşlarla sohbet eden Kaya, Trabzon’un son yıllarda önemli bir gelişim gösterdiğini dile getirdi. Kaya, “Kadim şehrimizin geçmişten bugüne ve geleceğe taşınmasında, özellikle tarihi eserlerin restorasyonu, şehrin tanıtılması ve marka şehre dönüştürülmesindeki gayretlerin ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyor ve tüm personeline teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya
Facebook Yorumları
İnceleyin:  TARİHİ SULTAN SELİM CAMİSİ RESTORE EDİLDİ