IMG 1477

Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nin yeni halkası olan Ceren Özdemir Gençlik Merkezi öğrencilerin hizmetine açıldı. Merkezin kütüphaneden dersliğe, danstan tiyatro odasına kadar birçok alanı bulunuyor.

ESKİŞEHİR – Odunpazarı Belediyesi tarafından Adalar’da bulunan Ceren Özdemir Gençlik Merkezi öğrencilerin hizmetine açıldı. Farklı kişiliklere ve kültürlere sahip gençlerin ortak noktada buluşmasını sağlayan Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri, “Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nin yeni halkası olan merkez, şehrin tam merkezindeki konumu ile öğrencilere hizmet veriyor.

IMG 1469

Ceren Özdemir Gençlik Merkezi tüm gençlerin kullanımına açık

İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan merkezde kütüphaneden dersliğe ve dans ile tiyatro odasına kadar birçok alan bulunuyor. Tüm gençlerin kullanımına açık olan 5 katlı gençlik merkezinde dört derslik, dans ve tiyatro salonu, PDR ve proje çalışma ofisi, dinlenme salonu ve bir de kütüphane yer alıyor.

Öğrencilerin ders çalışabilmesi için uygun hale getirildi

Gençlik merkezinde sınav dönemi tüm bina öğrencilerin ders çalışabilmesi için uygun hale getiriliyor. Öğrenciler buradaki bilgisayarları kullanarak ders çalışabileceği gibi kutu oyunlarla da vakit geçirebiliyor. Gençlik merkezi, hafta içi ve cumartesi günleri 10.00-22.00 saatlerinde, pazar günü ise 10.00–18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

IMG 1488

Geleceğin gençler tarafından şekillendirileceğinin ve bu konuda gençlere destek olunması gerektiğinin bilincinde olan Odunpazarı Belediyesi; gençlerin eğitimi, sağlığı ve kişisel gelişimi ile yakından ilgileniyor. Birçok alanda eğitim, aydınlanma toplantıları, geziler, spor faaliyetleri gibi çalışmaların yürütüldüğü Gençlik Merkezleri’nde kurulduğu günden bu yana 10 binlerce genç faydalandı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İzmir’in Belediye Başkanlarının Menderes buluşması