Ana SayfaGündemCumhurbaşkanı Erdoğan’a Mektup

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mektup

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
Gülderen Yiğit isimli küçük kızın gönderdiği mektubu okuyan Erdoğan duygu dolu anlar yaşadı.

“Meydanlar yalan söylemez” 

58 miting yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, meydanların diline bakıldığı zaman anket şirketlerinin yanılabileceğini dile getirdi. “Meydanlar yalan söylemez. Mecbur mu bu insanlar meydana gelsin?” şeklinde açıklamada bulunarak miting alanlarında neler olabileceğinden bahsetti. Ankara’nın, İzmir’in gayet güzel mitingler oluşturduğunu dile getiren Erdoğan, diğer partilerin içinde olmadığı bir miting olduğunu bu sebepten yanılmaların da olabileceğini açıkladı. “Bir güven olmuş olsa yaparlar. Ankara’da gayet güzeldi, İzmir gayet güzeldi. Anket şirketlerinin bu defa çok farklı bir yanılgı içinde olduklarını gerçek anketin yapıldığı pazar akşamı göreceğiz. Şuan çok iyi gidiyoruz, inşallah hedefe varacağız.” diye konuştu.

50 lira para ve bir künye çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülderen Yiğit isimli küçük bir çocuğun kendisine gönderdiği mektubu okudu. Erdoğan, mektubun içinden çıkanları da gösterdi. Mektubun içinden Erdoğan 50 lira para ve bir künye çıktığını gösteren Erdoğan, mektubu okuduktan sonra duygulu anlar yaşadı.


Erdoğan, mektubun içinden çıkanları da gösterdi. Mektubun içinden Erdoğan 50 lira para ve bir künye çıktığını gösteren Erdoğan, mektubu okuduktan sonra duygulu anlar yaşadı.

”Merhaba Cumhurbaşkanım”

Erdoğan, Gülderen Yiğit’in mektubu okurken duygulu anlar yaşadı. Erdoğan, mektupta yazılanları şu şekilde dile getirdi: “Merhaba Cumhurbaşkanım, ben Gülderen Yiğit, biz ailecek çok seviyoruz. Televizyondan her zaman takip ediyoruz. Siz ekrana çıktığınızda kardeşime ‘Tayyip Dede’ dedirtmeye çalışıyoruz. Ben bu bilekliği artık kullanmıyorum. Bu yüzden size veriyorum. Sizler de bu bilekliği ve parayı devletimizin ihtiyacı için kullanırsanız mutlu oluruz. Cumhurbaşkanım, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. İnşallah bu seçimde de siz kazanırsanız. Cumhurbaşkanım, eğer boş vaktiniz olursa bizi bu numaradan arayabilirsiniz. Bu aramanızda bir sesini duymuş oluruz.”

”Seçimlerin en büyük sermayesi bu”

Erdoğan mektuptan çıkan parayı ve bilekliği gösterdi. Duygu dolu anlar yaşayan Erdoğan, Gülderen Yiğit için “Gülderen, gözlerinden öpüyorum, inşallah izliyorsundur. Bu Gülderen’in o küçücük bileğinden gelen, üzerinde kalplerin de olduğu, bu ‘kalbimizdesin’ demek, gözlerinden öpüyorum, bu seçimlerin en büyük sermayesi bu.” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla