Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent konseyi, mahallelerdeki sorunlara çözüm bulunması amacıyla “Benim Mahallem” projesini hayata geçirdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, mahallelerde birlikteliği sağlamak ve ortaya çıkan sorunlara çözüm üretmek amacıyla “Benim Mahallem” projesini başlattı. Projeye dahil olan ve 9 mahallede ikamet eden kadınlar, Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin düzenlediği programda bir araya geldi. Servergazi Parkı’nda düzenlenen etkinliğe, AK Parti’li Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve Benim Mahallem projesine dahil olan kadınlar katıldı. Kadın Meclisi Başkanı Özen, program kapsamında şeker, tansiyon gibi çeşitli sağlık taramalarının yapılacağını belirterek, sağlığın çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Zolan, projenin mahallelerin sorunlarına çözüm üretmek amacıyla başlatıldığını belirtti. Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi çatısı altında birçok meclisimiz var. Bunlar arasında en önemlisi Kadın Meclisi. Projeyle yeni bir proje daha ortaya koyduk. Bu proje ile herkes mahallesine sahip çıkacak, herkes mahallesi ile özdeşleşecek. Mahallesinin sorununu, eksiklerini konuşacak. Vatandaşlarımızın mahallesinin ihtiyaçları için çözüm üretecek bir projeye imza atıyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Genç yüzücüler, Türkiye finallerinde Denizli'nin gururu oldu