CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,Örnektepe’de Çatalzeytinliler Derneğinde konuşma yaptı.

31 Mart Yerel Seçim Çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu’nda Çatalzeytinliler Derneğine misafir oldu. İstanbul’un birçok sorununu tamamen çözeceğini, bütün üyelerin vatanın güzel olması için çalıştığını ve seçimlerde inancının tam olduğumu dile getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu’nda Çatalzeytinliler Derneğine misafir oldu. Yapmış olduğu bu misafirlikte Örnektepe Mahallesinin sıkıntılarına değinen İmamoğlu, çözüm önerilerinden bahsetti. “Bütün enerjim ve heyecanımla İstanbul’un birçok sorununu sizlerle kol kola yüzde yüz çözeceğime inanıyorum. Hiç tereddüt duymayın” diye konuştu.

“İstanbul’un sorunları yüzde yüz çözülecek”

Beyoğlu Ağaçlaraltı Mevki’inde coşkulu kalabalığa konuşma yapan İmamoğlu, seçime az bir süre kaldığını vurguladı. İmamoğlu: “5 gün kaldı artık çok söz çok laf, bu saatten sonra anlamsız kalır. Çok şey konuştuk, çok şey anlattık. 3 aydır İstanbul’un her yerini gezdim. 39 ilçesini bitirdim, ilçeleri 2’şer turladık, bazı ilçeleri artık 3’lüyoruz. Herkesle buluşmanın sorunların yerinde tespit etmenin, çözümlerinin vatandaşımızla paylaşmanın gururunu yaşıyorum. İnanın öyle şevkim arttı, öyle moralim yüksek ki, öyle güzel bağlar kurduk ki, bütün enerjim ve heyecanımla İstanbul’un birçok sorununu sizlerle kol kola yüzde yüz çözeceğime inanıyorum. Hiç tereddüt duymayın” dedi.


“Allah şahit, siz de şahit olun”

İstanbul’da çok farklı kültürlerden insanlar barındırdığına ve herkesin aslında birlik olduğuna ve tek olduğuna değinen İmamoğlu, “Biz bu şehre başka bir huzur getireceğiz. Bu kadar zengin bir şehir yok, her kültür, her yörenin insanı, sazı, sözü var. Her şeyi var, dünya güzeli bir şehir. Seslenişi güzel, farklıyız ama biriz be kardeşim. Farklıyız ama her birimizin gözüne baktığımızda aynı sevgiyi görüyorum. Hiç farklı değil, sorumluluğumu aldım, yüreğimi ısıtıyorsunuz, o kadar sorumluluk hissediyorum ki size karşı, Allah şahit sizde şahit olun ki hiç kötü konuşmayacağım. Sizin içinde çok çalışacağım hiç kuşku duymayın” ifadelerinde bulunan İmamoğlu, Örnektepe Mahallesi’ndeki etkinliğin ardından, seçim otobüsüne binip, Şişli caddeleri ve sokaklarında halkı selamladı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kemal Kılıçdaroğlu: "Adayları genel merkez belirleyecek"