Antalya’nın Kepez Belediyesi, ilçede oluşacak her türlü ihtiyacın iletilebileceği WhatsApp ihbar hattı kurdu. Belediye, WhatsApp ihbar hattı ile hemşehrilerinin sorunlarını hızla çözüme kavuşturmayı planlıyor.

Kepez Belediyesi, ilçenin sorunlarına daha kolay çözüm üretebilmek için bir adım daha attı. Belediye, gelişen teknoloji ve sunduğu imkanları göz önünde bulundurarak, yeni bir çalışmayı hayatı geçirdi. Belediye, ilçede yaşanan ve belediye eliyle çözüme kavuşturulabilecek sorunlara çözüm üretecek bir ihbar hattı tanımladı. WhatsApp teknolojisi ile hizmet verecek olan ihbar hattı, yazılı olarak iletilen sorunları gerekli birimlere aktararak çözüme dayalı bir hizmet verecek.

7 gün 24 saat hizmet verecek

Kepez Belediyesi, ihbar hattı aracılığı ile vatandaşın sorununa yanıt verecek. Belediye personeli tarafından alınan ihbarlar gerekli birimler tarafından en kısa sürede neticeye ulaştıracak. Daha önce her türlü mesajı kendi sosyal medya adreslerinden bizzat kendi yanıtlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyenin yeni ihbar hattına gelen öneri, soru, sorun ve şikayetleri de yine bizzat inceleyecek. Bu yeni uygulama ile Kepez Belediyesi’ne ait 0 555 024 07 07 WhatsApp ihbar hattı ile her türlü sorun, görüş ve öneri iletilebilecek.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Hibrit araçla tarihe yolculuk başladı