CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak Saltukova Beldesinde vatandaşlarla buluştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak Saltukova beldesindeki mitingi için özel uçakla Zonguldak Havalimanı’na iniş yaptı. Kılıçdaroğlu, Saltukova’da vatandaşlarla buluştu, fotoğraf çekildi.  Milletin ferasetine güvendiğinden ve alması gereken emanetinin olduğundan bahsetti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Zonguldak Havalimanı’na iniş yaptı. Kılıçdaroğlu, CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ın yanı sıra İl Başkanı Hakkı Güney ile İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, partililer tarafından ilgiyle karşılandı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, bir süre VIP salonunda yorgunluğunu attı. Kılıçdaroğlu, parti otobüsüyle havalimanının yakınındaki Saltukova beldesine ziyarette bulundu. Saltukova halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Kılıçdaroğlu, bir çay bahçesinde çay içip dinlendi. CHP Partisi Saltukova Belediye Başkan Adayı Alim Genç için de halktan destek istediğini dile getirdi. Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla sohbet edip bol bol fotoğraf çekildi. Bir belde sakini başındaki şapkayı Kılıçdaroğlu’na verdi.

“Emaneti geri alacağız”

Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla sohbet edip bol bol fotoğraf çekildi. Vatandaşların isteklerini ve dileklerini dinleyen Kılıçdaroğlu: “Bu milletin ferasetine güveniyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırız.” dedi. Bir belde sakini başındaki şapkayı Kılıçdaroğlu’na verdi. Uzun bir süre şapkayı başına takan CHP lideri beldeden ayrılmaya yakın şapkayı sahibine iade ederek parti otobüsüne bindi. Otobüsten vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Bir emanetimiz var ve o emaneti geri alacağız. Emanetin sahibi Alim başkan. Ona inanıyoruz, Ona güveniyoruz. Ben Ona güveniyorum.” şeklinde açıklamada bulunduktan sonra beldeden ayrıldı. 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  ‘Adana ile Avustralya Arasında İşbirliği Köprüsü Kurmaya Hazırız’