Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kırşehirspor, belediyeye devredildi. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, takımın adının değişeceğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kırşehirspor, belediyeye devredildi. Takımın devriyle ilgili basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehirspor’a her zaman destek verdiklerini ve kulübün ulaşım ve tesis giderlerini belediyenin karşıladığını söyledi.

Uzun vadeli dönemde başarı hedeflediklerini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Biz bugüne kadar Kırşehirspor’a hep desteğimizi verdik. Ulaşım giderlerini ve tesis giderlerini hep karşıladık. Başkanlığa aday olarak Belediye Başkan Yardımcımız Veli Şahin’i uygun gördük. İnşallah önümüzdeki süreçte olağanüstü kongre süreci yaşanacak. Vakit de daraldı. Transfer süreci de hala devam ediyor. Uzun vadeli bir başarı önemli. Arzumuz hem hoca hem idareci ve futbolcu Kırşehirlilerden oluşsun. Sonuçta biz amatör kulübüz. Kırşehirlilerin içinde olması son derece önemli. Paylaşımcı, kucaklayıcı bir anlayışla güzel bir netice alınır diye düşünüyoruz. Kırşehir için önemli olan birlikte hareket edebilmek, birlikte karar verebilmek. Her konuda milletvekillerimizle, valimizle, paydaşlarla koordineli bir şekilde yürütüyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, vatandaşları dinledi