Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentteki caddeleri daha canlı hale getirmek için yeşillendirme çalışmalarına başladı. Bu çalışma kapsamında Gölcük Yüzbaşılar Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi yeşillendirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Caddelere Modern Bir Görünüm Kazandırdı

Çalışma ve projeleriyle doğaya ve yeşile büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehrin boş alanlarını yeşillendirdi. Bu çalışmanın yanı sıra inşa ettiği projelerin çevresini de yeşillendirmeyi ihmal etmeyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, şehir ulaşımını daha konforlu hale getirmek istiyor.

Kent içindeki tüm caddelerin çok daha modern hale getirilmesi için yapılan yeşillendirmeler Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil alanlar Dairesi Başkanlığı ekiplerince gerçekleşiyor. Yol yapım çalışmaları geçtiğimiz aylarda Gölcük Yüzbaşılar Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi’nde sonlandı. Sonrasında da cadde yeşillendirildi. 

4 Bin Ateş Fidanı Dikildi

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca gerçekleşen çalışmalarda 370 metre uzunluğunda bir alan yeşillendirildi. Alana 111 metreküp toprak serimi yapıldı. Alan boyunca toplamda 4 bin 725 adet ateş dikeni dikimi yapıldı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Osmangazi Belediyesi Metruh Binaların Yıkımı Devam Ediyor