Cumhur İttifakı’nın Atakum İlçe Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, katıldığı halk buluşmasında meşalelerle karşılandı.

Cumhur İttifakı’nın Atakum İlçe Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, katıldığı halk buluşmasında meşalelerle karşılandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Atakum İlçe Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Şahin, bu çerçevede, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Atakum Meclis Üyesi adaylarını ziyaret etti. Meclis üyesi adaylarına hitaben konuşan Şahin, 31 Mart akşamı sonrasında Atakum’a hizmet etmek için kolları sıvayacaklarını vurguladı. Adaylara, “Birlikte hareket edelim çünkü birlikten kuvvet doğar” diye seslenen Şahin, elini sıkmadıkları, ulaşamadıkları bir vatandaşın bile kalmaması gerektiğini dile getirdi.

Meşaleli karşılama

Başkan Şahin, buradaki toplantının ardından, Körfez Mahallesi’ndeki “Halk Buluşması”na katıldı. Burada coşkuyla karşılanan Şahin için meşaleler yakıldı. Vatandaşlara seslenen Başkan Şahin, Atakum sadece Samsun’un değil Karadeniz’in de parlayan yıldızı olduğunu ifade etti. Atakum’da nüfusun 2014 yılından 2019 yılına kadar 60 bin kişi daha arttığını belirten Şahin, ilçeyi hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için sabırsızlandıklarını anlattı.

“Atakum’u ortak akılla yöneteceğiz”

İlçeyi, herkesi dinleyerek, ortak akılla yöneteceklerini vurgulayan Başkan Şahin, “Halkımızla birlikte hareket etmek için, onların önerilerini, dileklerini, şikayetlerini öğrenebilmek için İnteraktif Uygulama’yı hayata geçirdik. Çünkü Atakum’u sizlerle yönetme kararındayız. Bunu her yerde vurguluyorum. Yol, asfalt, kaldırım gibi çalışmalarımız tabi ki devam edecek. Bunun yanında ilçedeki yeşil alanları arttırma çalışmalarımız da olacak. Ekonomik anlamda da şehrin kalkınması adına projelerimizi yakında sizlerle paylaşacağız. Atakum’un daha modern, çağdaş, huzur içinde yaşanabilir bir şehir olması için bugünkü geldiği noktadan hizmetlerimize devam etmik istiyoruz. Bunun için sizlerin görüş ve önerilerinizi bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Atakumlulara sözümüz var

Başkan Şahin, daha sonra ise, Aksu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Burada da mahalle sakinlerin hitaben konuşan Şahin, “Atakumlulara sözümüz var. Seçime kadar çok çalışacağız, seçimden sonra daha çok çalışacağız. Atakum’u ulusal bir şehir olmaktan uluslararası marka bir şehir olmaya taşıma hedefindeyiz. Kültür ve sanat, gençlik ve spor, eğitim ve estetik, çevre ve sosyal hayat, turizm ve ulaşım, bilgi ve teknoloji, kadın ve çocuk, yaşlılar ve sağlık gibi bir çok alanda vizyon projelerimiz hazır. Tüm bunlar için sizlerin görüşleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz bizim için çok önemli” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Cumhur İttifakı Adayı Özhaseki oyunu kullandı