İzmir’in Menderes İlçe Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile 3 katlı gençlik merkezi yapıyor. Barbaros Mahallesi’nde yapılacak merkez 3 milyon TL’ye mal olacak.

Menderes Belediyesi, ilçeye yeni bir gençlik merkezi kazandırmak için harekete geçti. Belediye, Gençlik ve Spor Bakanlığının da desteğiyle ilçeye 5 bin 587 metrekare alan üzerinde 3 katlı bir gençlik merkezi yapacak kazandıracağı gençlik merkezinde çalışmalar sürüyor. Merkez, Barbaros Mahallesi’nde yapılacak. Açık ve kapalı basketbol sahaları, derslikler, seminer salonları, kütüphane, eğitim odaları ve birçok farklı alandan oluşacak gençlik merkezi kısa zamanda ilçeye kazandırılacak.

“Hizmet kervanımıza gençlik merkezini de ekledik”

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Gençlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız yolculuğumuz devam ediyor. Halı sahası dahi bulunmayan ilçemiz, bizim dönemimizle birlikte spor komplekslerine, sosyal tesislere kavuştu. Hizmet kervanımıza gençlik merkezini de ekledik. Menderes Gençlik Merkezi ile gençlerimize yeni bir sosyal alanı daha kazandırmış olacağız. Projemizde çalışmalarımız hızla sürüyor. Kısa sürede çalışmaları tamamlayıp projemizi Menderes’imize kazandırmış olacağız” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Afişlerle Kadın Hareketinin Yakın Tarihinin Son 40 Yılı İstanbul'da