Şahinbey Belediyesi ortaokul ve lise öğrencilerine karne hediyesi olarak gençlerin ilgi alanlarına uygun olarak voleybol, basketbol ve futbol topu dağıtımına başladı.

Gençlere verdiği önem ile her zaman adından söz ettiren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilere verdiği karne hediyesi sözünü yerine getirerek, 5 gün sürecek olan top dağıtımına başladı.top dağıtımı (4)

GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gençleri spora teşvik etmek için, karne hediyesi olarak futbol, basketbol ve voleybol toplarından birini hediye ettiklerini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak biz gençlerimizin spor yapmasını destekliyoruz. Bundan dolayı göreve geldiğimiz günden buyana, okul birincisi öğrencilerimize her yıl dizüstü dağıtarak, onları ödüllendirdik. Yine iki yıl Üniversite sınavında birinci olan kardeşlerimize araba hediye ettik. Geçtiğimiz yıl Şahinbey’de okuyan 42.000 lise öğrencimize eşofman takımı hediye ettik. Yine 80.000 ortaokul öğrencimize forma hediye ettik. Yapmış olduğumuz 160 adet halı sahayla, basketbol sahalarıyla, gençlerimizin spor yapma bilmesinin önünü açtık. Yaptığımız parklarda yürüyüş yolları, spor aletleri ve yine tesislerimizdeki spor salonları ile 10.000 civarında ki kayıtlı üyemiz ile vatandaşlarımızı spor yapmaya teşvik ediyoruz. Bu yaz döneminde de gençlerimizin sevdiği branşlarda spor yapması için, futbol, basketbol ve voleybol topu hazırladık. Lise ve ortaokul öğrencilerimizin tamamına isteklerine göre karne hediyesi olarak top veriyoruz. Karnesini getiren her öğrenci sevdiği branşa göre bizden istediği topu alabiliyor” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Başakşehir Belediyesi 60 okulu onardı