218A0188

Değirmendere’de uygun fiyat hedefiyle projelendirilen kapalı otopark, saati 1 liradan hizmete açıldı. 10 bin metrekare kapalı alana sahip otoparkın 260 araç kapasitesi bulunuyor.

Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Değirmendere’de projelendirilen kapalı otopark hizmete girdi. 10 bin metrekare kapalı alana sahip olan Değirmendere Kapalı Otoparkı, 260 araç kapasitesine sahip. Sermayesi yüzde 100 Gölcük Belediyesi’ne ait olan otopark, GÖLAŞ Şirketi tarafından işletilecek.

Kapalı otopark uygun fiyat sunuyor

Değirmendere Kapalı Otoparkı, ilçe sakinlerinin rahatlıkla kullanabilecekleri uygun bir fiyat politikası ile hizmet verecek. Buna göre; 0-1 saati 1 TL, 1-2 saati 2 TL, 2-4 saati 3 TL, 4-8 saati 5 TL, 8-12 saati 8 TL, 12-24 saati 10 TL, aylık abonelik ise 120 TL olacak. Gölcük Belediyesi ile Gölcük Pazarcılar Odası arasında, esnafın yerleşim düzeni ile ilgili devam eden çalışmaların kısa süre içinde neticelenmesinden sonra kapalı otopark cumartesi günü pazar yeri olarak da kullanılacak.

Otoparkın üst katında toplantı salonu da var

Değirmendere Kapalı Otoparkı’nın en üst katında ise çok amaçlı olarak kullanılacak bir toplantı salonu bulunuyor. Ayrıca Gölcük Belediye Meclisi tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan tahsis ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi (KOMEK) olarak hizmet verecek. Böylelikle vatandaşların kurslara daha rahat ulaşması sağlanmış olacak.

İhalesi Aralık 2019’da yapılmıştı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gölcük Belediyesi tarafından ortak proje kapsamında yapımı tamamlanan Değirmendere Kapalı Otoparkı’nın kiraya verilmesi ihalesi 2019 yılının Aralık ayında yapılmıştı. Canlı olarak yayınlanan ihaleye, Gölcük Belediyesi’ne ait GÖLAŞ Anonim Şirketi tek firma olarak girdi ve 2505 TL + KDV fiyat vererek ihaleyi kazandı.

DJI 00011

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Sokak hayvanları çip ile kayıt altına alınıyor