Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Şanlıurfa ve Adıyaman’da düzenlenen 2017-2018 Bölgesel Ligi’ni namağlup tamamlayarak şampiyon oldu ve Türkiye Voleybol 2. Ligi’ne yükseldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Bölgesel Lig’de rakip tanımadı. Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa ve Adıyaman’da düzenlenen Bölgesel Lig’de mücadele eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, ligi namağlup tamamladı. Takım, Diyarbakır Hazro, Mardin Yeni Mardin ve Mardin Dinamik Gençlik takımlarını yendi. Takım, şampiyon olarak, Türkiye Voleybol 2. Ligi’ne yükseldi.

Takım Antrenörü Bekir Behzat Uludağ, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti. Uludağ, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’nin yardım ve desteğiyle, takımımızı kısa zamanda oluşturduk. Takımımız yerel ligde ve bölgesel ligde başarılı karşılaşmalar imza attı ve şampiyonluğunu sürdürüyor. Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil ederek voleybolda iddialı olduğumuzu göstereceğiz” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Bursa Büyükşehir Belediyespor güreşte Türkiye Şampiyonu oldu