Sivas Belediyesi, aldığı karnelerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını gönderen öğrencileri, kentin 3 fraklı noktasındaki led ekranlara yansıtarak öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Sivas Belediyesi sosyal medyadan duyuru yaparak, öğrencilerin karneleri ile çekilmiş fotoğraflarını oluşturduğu whatsapp hattına iletmelerini istedi. Büyük ilgi gören çalışma ile öğrenci ve velilerinden gelen fotoğraflar, kentin 3 noktasında bulunan büyk led ekranlara yansıtıldı. Öğrencilerin gün boyunca göndermiş olduğu fotoğraflar, ekranlardan yayımlanmaya devam etti. Karne almanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler, bu sayede led ekranlardan kendi fotoğraflarını izleme imkanı buldu.

Öğrenciler sevindi

Ekranlarda fotoğraflarını gören öğrenciler ise büyük sevinç yaşadı. Öğrenciler ve aileleri, Sivas Belediyesine teşekkür etti. Öğrenci velisi Halime Aydın, belediyenin çocuklara çok güzel bir jest yaptığını anlattı. Aydın, belediyenin notlara bakmadın tüm çocukların fotoğraflarını ekranlara yansıttığını dile getirdi. Aydın, bunun çocuklar için mutluluk ve moral olduğuna dikkat çekti.

Öğrenci Sevgi Aydın ise, fotoğrafını led ekranda görünce çok mutlu olduğunu anlattı. Aydın, “Bir arkadaşım fotoğrafımı görmüş. Arayıp söylediğinde koşarak geldim. Annemde benimle birlikte geldi. Önce şaşırdım sonra da çok mutlu oldum. Sivas Belediyesine çok teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Sivas Belediyesi, yıktığı yapıyı modernleştirerek açtı