Ana SayfaGündemTematik parklar açılıyor ancak Büyükşehir uyardı!

Tematik parklar açılıyor ancak Büyükşehir uyardı!

Tematik parklar açılıyor ancak Büyükşehir uyardı! “Maske ve sosyal mesafe çok önemli. Maskesi olmayan ziyaretçiler parklara alınmayacak.”

Eskişehir’in yeni yüzünü yansıtan tematik parklar, 2 ay sonra tekrar halkla buluşuyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Koronavirüs ile Mücadele Eylem Planı’ kapsamında; salgının yayılmasını önlemek amacıyla 27 Mart tarihinde kapatılan Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Büyük Park gibi  parklar,  1 Haziran itibariyle tekrar vatandaşların ziyaretine açılıyor.

BÜYÜKŞEHİR UYARDI.OZELKALEM.COM .TR
BÜYÜKŞEHİR UYARDI.OZELKALEM.COM .TR

Parklara maskesiz ziyaretçi giremeyecek

Salgın boyunca aldığı önlemler ile virüsün Eskişehir’de yayılmasının önüne geçmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yeni kararları duyurmaya başladı. Bu kapsamda 27 Mart tarihinde yaptığı duyuru ile bütün tematik parkları ziyarete kapatan Büyükşehir Belediyesi, 1 Haziran Pazartesi itibariyle halkın ziyaretine tekrar açılacağını duyurdu. Tematik parkları ziyarete açacağını resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyuran Büyükşehir Belediyesi, parklara kesinlikle maskesiz ziyaretçi alınmayacağını altını çizerken, parklar içerisinde de vatandaşların sosyal mesafe kuralına mutlaka uymaları gerektiğini hatırlattı.

 

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler