Özelkalem CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Bayburtlular Dernek Yönetimi ve İYİ Parti kurucuları’nı seçim ofisinde konuk ederek, istek ve önerilerini dinledi.

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, daha yaşanılabilir bir kent adına toplumun tüm kesimlerinin beraber hareket etmesinin büyük önem taşıdığını belirtti.

Bayburtlular Dernek Yönetimi, İYİ Parti il kurucuları ve muhtar adaylarının da aralarında olduğu çok sayıda vatandaş, Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem’i seçim ofisinde ziyaret ederek destek verdi.

Turgay Erdem yaptığı konuşmada, önceden de olduğu gibi yeni dönemde de vatandaşlarla daha sık bir araya gelmeyi önemsediğini belirtti. “Nilüfer’i daha fazla geliştirmek için hep birlikte hareket etmeliyiz. Bu bakımdan ziyaret ettiğiniz, sıkıntı ve önerilerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Turgay Erdem ziyarete gelen Bayburtlular Dernek Yönetimi, İYİ Parti il kurucuları ve muhtar adaylarının desteğinden oldukça mutluluk duyduğunu dile getirdi. Erdem, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Nilüfer Belediyesi için bana göstermiş olduğunuz destek kadar Büyükşehir’de de Mustafa Bozbey’e desteğinizi bekliyorum. Hep beraber yaşanılabilir, daha sorunsuz bir şehir için hareket etmeliyiz. Nilüfer’de, kentsel dönüşümden mahalle komitelerinin en küçük istek ve taleplerine kadar, tüm konularda Büyükşehir’i arkamızda iken daha hızlı ve daha etkin çözümler getirebiliriz. Bu sebeple, sizlerle yüz yüze bir araya gelmek, sorularınıza yanıt vermek, önerilerinizi dinlemek, desteğinizi hissetmek bizler için çok çok önemli. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim.” https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Adana'da 'Yaz Futbol Okulu' ile 7 bin çocuk ücretsiz eğitim alacak