Güneykent Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün

Güneykent Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün, Gül Hasat Festivali’ni tanıtmak için sosyal medya üzerinden yayınladığı video ile binlerce kişiye ulaştı.

Isparta’nın Güneykent Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün, ilçesindeki ‘4. Gül Hasat Festivali’ni tanıtmak için sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı “Biliyonuz” videosuyla binlerce kişiye ulaştı. Gözgün, Isparta şivesi ile konuştuğu videonun bu kadar ilgi çekeceğini düşünmediğini belirtti. Gözgün, “İnanın hiç kimseye karşı rekabet etmek gibi bir haddimiz yok. İsa Bey çok tatlı bir reklam çekmiş. Ama rakiplik değil, bizim amacımız sadece güle karşı bir farkındalık oluşturmaktı” dedi.

“Bir anda gelişen bir olay”

Isparta’da çektiği ‘Biliyonuz’ videosuyla Elazığlı fenomen İsa Sezeroğlu’na rakip olarak gösterilen AK Parti’li Güneykent Belediye Başkanı Fahretdin Gözgün, çektiği videonun bu kadar ilgi çekeceğini beklemediği kaydetti. Gözgün, “Bir anda gelişen bu olay, yaptığımız canlı yayın birçok medya organında paylaşıma girdi. Biz de çok mutlu olduk” diye konuştu.

Gözgün, Elazığlı şelale fenomeni İsa Sezeroğlu’na rakip olarak gösterilmesi konusundaki soruları da yanıtladı. Gözgün, “İnanın hiç kimseye karşı rekabet etmek gibi bir haddimiz yok. Herkes, muhakkak farklı sempatik tavırlarıyla ve konuşma üslubuyla bunu yapıyor. İsa Bey çok tatlı bir reklam çekmiş. O da gayri ihtiyari şekilde çekti muhtemelen. Ama rakiplik değil, bizim amacımız sadece güle karşı bir farkındalık oluşturmaktı” diye konuştu.

“Bu video sayesinde çok da güzel bir tanıtım çalışması yaptık”

“Çok güzel bir tanıtım çalışması oldu”

Güneykent’te 2004 yılından beri 3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını anlatan Belediye Başkanı Gözgün, “Gül Kenti Güneykent diye adını andığımız, gülün en önemli değer olduğu, tarımsal ürün ve daha sonrasında da turizm değeri olduğu bir beldede marka şehir oluşturmak istedik. Aslına bakarsanız bir anda oldu. O gün, belediyemizin önünde bulunan gül heykelimizin yanından ilerlerken sanal medya ile uğraşırken, canlı yayına bağlanalım, tüm herkesi bugün güle davet edelim dedim. Ama o anda da Isparta’nın şivesiyle konuşalım dedik. Bir anda gelişen bu olay, yaptığımız canlı yayın birçok medya organında paylaşıma girdi. Biz de çok mutlu olduk. İnsanları davet etmek ve daha çok kitleye ulaşmak istiyorduk. Birçok insan uzak doğudan Güneykent’e geliyor ama Türkiye’de tam anlamıyla gül kenti Güneykent’i anlatamamış olarak hissediyorduk kendimizi hala. Ama bu video sayesinde çok da güzel bir tanıtım çalışması oldu” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kocaeli Atlı Eğitim Merkezi yoğun ilgi görüyor