İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelerin AK Parti’li belediye başkanları Ümraniye’de biraraya geldi. Her ay bir ilçenin ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı, bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın ev sahipliğinde Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti. Bölgenin sorunlarını ve yeni projeleri ele alan Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı oldukça verimli geçti.

Belediyeler arasında uygulamada birliktelik, koordinasyon, yardımlaşma, diyalog ve bilgi alışverişinin sağlanması amacıyla gerçekleştirilen toplantıların bu ayki ev sahibi Ümraniye Belediyesi oldu. Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleştirilen toplantıya ev sahibi olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Yerel Yönetimler İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur katıldı.

Projeler ve çalışmaların istişare edildiği toplantıda, yerel yönetimler alanındaki yeni gelişmeler ve gündem değerlendirildi.

Facebook Yorumları