Kent mobilyası üreterek yüzde 25 tasarruf
Kent mobilyası üreterek yüzde 25 tasarruf

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, tecrübeli ustalar tarafından tamamen el işçiliğiyle üretilen kent mobilyalarıyla yılda yaklaşık yüzde 25 oranında tasarruf sağlanıyor.

Balıkesirde üreterek tasarruf dönem 3
Kent mobilyası üreterek yüzde 25 tasarruf 3

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; köprü ve üst geçitlerde kullanılan korkuluklarla sahillerdeki soyunma-giyinme kabinleri ve mazgallar başta olmak üzere, ürettiği kent mobilyalarıyla yılda yaklaşık yüzde 25 tasarruf sağlıyor.

Balıkesirde üreterek tasarruf dönem 4
Kent mobilyası üreterek yüzde 25 tasarruf 4

Kent mobilyalarıyla ekonomiye katkı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi atölyelerinde, tecrübeli ustalar tarafından tamamen el işçiliğiyle üretilen kent mobilyaları hem belediyeye tasarruf hem de ekonomiye katkı sağlıyor. Şehrin ihtiyacına yönelik olarak kendi imkanlarıyla ve kendi personeliyle üretimlerini yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, son olarak turizm sezonu öncesinde soyunma ve giyinme kabinlerini kendisi üretti.

Balıkesirde üreterek tasarruf dönemi 2
Kent mobilyası üreterek yüzde 25 tasarruf 2

Daha fazla ve kaliteli hizmet

Kısa süre içerisinde montajının yapılarak halkın kullanımına sunulacak olan kabinlerin yanı sıra; yol ağı üzerindeki köprü ve üst geçitlerdeki korkulukların yenileme, onarım çalışmaları ile yağmur mazgallarını daha az maliyetle kendi atölyelerinde üretiyor. İmkanlarının el verdiği ölçüde kendi atölyelerinde, personeliyle üretim gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi; bu yöntemle, bütçesini idareli bir şekilde kullanarak vatandaşa daha fazla ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Mavi bayrakları ve temiz sahili ile tatilcileri bekliyor