AK Parti’nin 31 Mart’ta da aday gösterdiği Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, koro çalışmasına katılarak, yerel seçimler öncesi moral depoladı.

AK Parti’nin 31 Mart’ta da aday gösterdiği Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, koro çalışmasına katılarak, yerel seçimler öncesi moral depoladı. Başkan Boz, daha sonra da, özel öğrencilerle doğum günü etkinliğinde bir araya geldi.

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden aday gösterdiği Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, yerel seçim çalışmalarına müzik arası verdi. Boz, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Eğitimi koro çalışmasına katılarak, moral depoladı. Boz, koronun “Sunam” türküsüne eşlik etti. Başkan Boz, “Bu akşam gönül köprülerimizi türkülerle kurduk. Bu ekip, müzik sever gönüllü arkadaşların çabaları ile kurulmuş. Onlarla ortak bir yanımız var. Bir iş muhabbet ile başlayıp gönül ile tutulunca sonu da muvaffakiyet ile biter” dedi.

Özel öğrencilere özel doğum günü kutlaması

Belediye Başkanı Boz, özel öğrencilere doğum günü kutlaması jesti yaptı.

Başkan Boz, daha sonra ise, Belediye Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesinde beceri kurslarına katılan özel öğrencilere güzel bir jest yaptı. Kurslara katılan 35 öğrencinin daha fazla sosyalleşmesini ve duygu paylaşımını arttırmak için doğum günü kutlamalarını başlattı. 3 çocuğun doğum günü kutlamasında tüm çocuklar birbirlerine sarılarak arkadaşlarının özel gününü kutladı. Kutlama programı, özel çocukları heyecanlandırırken ailelerini de sevindirdi. Başkan Boz, etkinliği sadece doğum günü kutlaması olarak görmemek gerektiğini dile getirdi. Boz, “Çocuklarımızı mutlu ederken engeli olan veya olmayan tüm vatandaşlarımız ile birlikte her alanda birlik ve beraberliğimizin diri tutmaya katkıda bulunuyoruz” dedi.
Çocuklar, doğum günü pastasını arkadaşları ile birlikte keserek, müzik eşliğinde eğlendi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İmamoğlu, Kasımpaşa sokaklarında seçim turu yaptı: “Cumhurbaşkanımız da mutlu olacak”