Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, organik ürünleri ile ünlü “Tarihi Kavaklı Köy Pazarı” ile “Çakırbeyli Köy Pazarını” ziyaret etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Çerçioğlu, hafta sonu, “Tarihi Kavaklı Köy Pazarı” ile “Çakırbeyli Köy Pazarını” ziyaret etti. İlk olarak Sultanhisar ilçesine bağlı Kavaklı Mahallesi’nde geçtiğimiz ay açılışını yapan Kavaklı Köy Pazarı’na giden Başkan Çerçioğlu, köy kahvehanesinde oturarak Kavaklı halkıyla sohbet etti. Vatandaşlarla birlikte pazarı gezen Çerçioğlu, pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Daha sonra Koçarlı Çakırbeyli Köy Pazarı’na giden Çerçioğlu, tek tek pazarda kurulan stantları gezdi, vatandaşlarla sohbet etti.

Çerçioğlu, yerel ürünlerin vatandaşla buluşmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Başkan Çerçioğlu, her zaman üretici ve çiftçinin yanında olduklarını belirtti. Çerçioğlu, organik ürünlere kavuşmak ve daha doğal beslenmek isteyen tüm vatandaşları köy pazarlarına davet etti.

Vatandaşlar ise, Başkan Özlem Çerçioğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Çerçioğlu’nun ağırlayan vatandaşlar, “Başkan her zaman aramızda. İstediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. Tüm sorun ve taleplerimizi ilete biliyoruz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Yerel yönetimlerin nabzı Özelkalem'de atıyor