Adana Büyükşehir Başkanı Hüseyin Sözlü, Çermikliler Derneği’ni ziyaret ederek, Adana’da yaşayan Çermikli hemşerileri ile bir araya geldi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana’da yaşayan Çermikli hemşerileri ile Çermikliler Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Sözlü, burada yaptığı konuşmada doğduğu toprak neresi olursa olsun aynı şehirde yaşayan vatandaşları hemşerisi olarak gördüğünü belirtti. Sözlü, “Çağdaş toplumlar inanç, köken gibi ayrılık arayan konuları aşmış, refahı inşa etmeyi başarmışlardır. Bizler de aynı şehirde yaşadığımız, çocuklarımızın rızkını aynı şehirde kazandığımız vatandaşlarımızla refahı yakalamak durumundayız” dedi.

Kentin geleceğini inşa eden projeleri hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Sözlü, görünür hizmetlerin yanı sıra şehrin planlamasını yaptıklarını belirtti. Başkan Sözlü, daha sonra Çermikli hemşerilerinin talep, takdir ve sorunlarını dinledi, onlarla sohbet etti.

Çermikli Ali Aydın ise, Başkan Hüseyin Sözlü ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Sözlü’yü yakından takip ettiklerini anlatan Aydın, “Sözlü de Adana’da yaşayan herkesi yakından takip ediyor. Vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgileniyor. Adana’nın büyükşehir olduğunu Sözlü ile birlikte anladık. Yaptığı çalışmalarla, hizmetlerle Adana’nın büyük bir şehir olduğunu hepimize hissettirdi. Kendisine minnettarız” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hemşehrileri ile buluştu