Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Ege’deki deprem nedeniyle zor günler geçiren Bodrum’da, DJ kabinine geçerek turistleri eğlendirdi. Kocadon, “Bodrum’u bu kez ben salladım” dedi.

Depremin ardından Bodrum’da 10 santimetre tsunami dalgası ölçüldü. Kandilli Rasathanesi’nden yapılan açıklamaya göre, sarsıntı Muğla ili ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Güney Batı Ege’de hissedildi. Gümbet’te tekneler tsunami dalgaları nedeniyle zarar gördü.

“Bodrum’u bu kez ben salladım”

Ege Denizi’ndeki 6.5 büyüklüğündeki depremin ardından yaralarını saran Bodrum’da plajlar yeniden yerli ve yabancı turistlerle doldu. Tatillerini sürdüren turistler gece eğlencelerine de geri döndü. Onları eğlendiren isimse Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon oldu. Bodrum’daki bir barda DJ kabinine geçerek 20 dakika boyunca yerli ve yabancı turistleri eğlendiren Kocadon, Hande Yener’in Sana kırmızı çok yakışıyor şarkısını tam dört kez çaldı. Kocadon, DJ kabininden indikten sonra da, “Bodrum’u bu kez ben salladım. Turizmcinin de, esnafın da, turistin de keyfi yerinde, gördüğünüz gibi Bodrum tarihinin en büyük depremlerinden birinin ardından hızla kendisine geldi. Eğlenceye ve tatile devam” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Deprem gerçeği Özelkalem'de konuşuldu