CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Kasımpaşa sokaklarında seçim turu yaptı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Kasımpaşa sokaklarında seçim turu yaptı. İmamoğlu, Kasımpaşa’ya daha çok hizmet edeceklerini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da mutlu olması temennisinde olduklarını kaydetti.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, partisinin Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş ile birlikte Kasımpaşa sokaklarında seçim turu yaptı. Vatandaşlar, renkli görüntülere sahne olan seçim turunda, İmamoğlu ve Taş’a yoğun ilgi gösterdi. İlk olarak seçim otobüsüyle Kasımpaşa’yı turlayan İmamoğlu, ardından Kasımpaşa’da esnaf turuna çıktı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.

“Cumhurbaşkanının mutlu olması temennimiz”

İmamoğlu, kendisine yöneltilen, “Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan da buradaydı, ‘Aşkım Kasımpaşa’ dedi, burasının mahallesini olduğunu belirtti. 1 gün sonra da siz buradasınız, nasıl geçiyor ziyaretleriniz” sorusuna, “Beyoğlu, bizim de önemsediğimiz bir ilçe. Bir kere buradan aday olan Alper Taş başkanımıza çok güveniyoruz. Güzel bir seçim olacak ve güzel bir hizmet dönemi olacak. Buradaki halkı hisseden ve sorunlarını çözen anlayışla bir 5 yıl yaşayacağız. Tabi Sayın Cumhurbaşkanı’nın mahallesi olması bizim için şöyle özel. Hizmet ederken en ilgili, en itinalı yerlerden biri olacak. Daha çok hizmet edeceğiz. Onun mahallesinin olduğu yerde, buradaki insanların bizim ilgimizden mutlu olması temennimiz. Kendisinin de mutlu olması temennimiz” yanıtını verdi.

“Herkesin oyuna talibim”

İmamoğlu, “Zira en başta ziyaretimde demiştim. 5 yıl sonunda ben herkesin oyuna talibim, kendisinin de mutlu olmasını isterim demiştim. Bugün de aynı bakış açısıyla devam ediyoruz. Bakışımız şu. Beyoğlu özel bir yer. Sayın Cumhurbaşkanının mahallesinin olmasından ötürü de itinalı bir şekilde burada hizmetimizi sürdüreceğiz” dedi.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş da aynı soruyu, “Cumhurbaşkanı ‘Aşkım Kasımpaşa’ dedi. Kasımpaşa bizi tanıyor, biliyor. Bize, ‘Aşkımız’ diyecek” yanıtını verdi.

İnceleyin:  Ordu' da Kaçırılmayacak Fırsat Son 52 Daire Satışa Sunuluyor
Facebook Yorumları