Mardin Büyükşehir Belediyesi Mardinmasa ekipleri, Sosyal Riski İzleme ve Önleme Projesi kapsamında 80 bin kişiyi ziyaret etti.

Mardin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Sosyal Riski İzleme ve Önleme Projesi kapsamında 80 bin kişiyi ziyaret etti. Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin “Mardinmasa” birimi, ihtiyaç sahibi dezavantajlı bireylere destek oluyor. Bu kapsamda başlatılan Sosyal Riski İzleme ve Önleme Projesi kapsamında Dargeçit, Nusaybin ve Kızıltepe’deki 80 bin 500 kişiyi ziyaret eden ekipler, gerçek ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacını karşıladı.

“8 bin 500 haneye konuk olduk”

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Yaman, sosyal sorumluluk projesi kapsamında vatandaşları dinlediklerini aktardı. Yaman, “Hayata geçirdiğimiz 27 sosyal projeyle çocuklara, yaşlılara, kadınlara, engellilere ve ihtiyaç sahiplerine ulaştık. Dargeçit, Nusaybin ve Kızıltepe ilçelerinin kırsal mahallelerindeki 80 bin 500 haneye konuk olduk. Çalışmamızla belediye ile vatandaşlarımızın arasındaki bağ daha da kuvvetlenmekte, hemşehrilerimizin beklentileri ise karşılanmaktadır. Mardinmasa ile vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beyoğlu’nda incelemelerde bulundu