Nevşehir Belediyesi tarafından tüm mahallelerde temizlik ve hizmet seferberliği için çalışmalara başladı. Belediye Başkanı Rasim Arı tarafından 26 Kasım Salı günü Esentepe Mahallesinden başlatılacak çalışma ile birlikte temizlik için tüm ekipler çalışacak. Mahallede yapılacak temizlik çalışmasının yanı sıra mahallenin çeşitli eksiklikleri de giderilecek.

Temiz Bir Nevşehir

“Temiz Şehir Nevşehir” sloganıyla çok daha temiz bir şehir için çalışmalara başlayan belediye, sorumluluk alanında bulunan mahalle, meydan ve yeşil alanlarda derin temizliğe başlayacak. Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan kampanya ile birlikte hem belediye ekipleri hem de gönüllüler güzel bir çalışma içine girecek. 26 Kasım’dan itibaren farklı günlerde “Pırıl Pırıl Bir Şehir” için sokağa çıkacak. Belediye Başkanı Rasim Arı, temizlik seferberliğini 26 Kasım 2019 Salı günü sabah saat 09.00’da Esentepe Mahallesi’ndeki Nevkur-2 Parkından başlatacak.

Temizlik kampanyası belediyenin çok sayıdaki aracı ve personeli ile de desteklenecek. Bu seferberlik 24 Ocak 2020 tarihine kadar Nevşehir’in 22 farklı mahallesinde gerçekleştirilecek.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Çin'in Tongchuan Belediyesi Başkan Seçen'i ziyaret etti